» Kaapelit

Ole hyvä ja odota...

Kaapelit

Hakusuodatin auttaa sinua listaamaan tuotteet, jotka vastaavat tarkasti vaatimuksiasi. Jokaisen kohdan määrittely ei ole välttämätöntä - määrittele vain ne joilla on merkitystä. Mikäli hakusuodattimen käyttö tuntuu vaikealle, voit käyttää ohjattua hakua, jonka avulla voit määrittää yhden parametrin kerrallaan. Mikäli et halua käyttää näistä tavoista kumpaakaan, voit yksinkertaisest valita näytä kaikki kategorian 12703 tuotteet.
Valitse kaikki | Tyhjennä kaikki
Hintaluokka 
Avainsana(t)   
Näytä tuotteet
2N (1) CRESTRON (1) JUNIPER (1) PELCO (1)
3DCONNEXION (1) DATALOGIC (1) JUST MOBILE (1) PLANET (5)
A10 Networks (1) DATAPATH (7) KENSINGTON (32) PLANTRONICS (1)
ACER (3) DELL (87) KONDATOR (2) PNY (22)
ACTi (1) DELOCK (404) KONFTEL (3) POLYCOM (3)
ADAPTEC (18) DELTACO (10) KRAMER (554) POWERWALKER (2)
A-DATA (11) DENSO (1) LANTRONIX (3) PPC (1)
ADDER TECH (45) DIGIALITY (1) LEITZ (10) PROMISE (2)
ADDON (31) DIGITUS (81) LENOVO (150) QNAP (18)
ADVANTECH (1) D-LINK (4) LEVELONE (5) QUANTA (10)
AG NEOVO (1) DMT (98) LEXMARK (4) QUANTUM (14)
AMD (5) DOCOVER (32) LIFEPROOF (5) RAM MOUNT (1)
ANKER (2) ECLER (7) LINDY (3) RARITAN (81)
APC (89) EIZO (17) LINKSYS BY CISCO (7) RICOH (2)
APG (1) ELECTRO CONNECTIONS (1) LOGILINK (89) RITTAL (2)
APPLE (40) ELO (3) LOGITECH (6) SAMSUNG (18)
ASSMANN Electronic (18) EPSON (2) LSI (49) SANDBERG (126)
ASUS (5) EQUIP (28) MACLOCKS (2) SAPPHIRE (2)
ATEN (33) ERGOTRON (4) MAG (2) SEIKO (1)
ATOMOS (1) EWENT (1) MAGTEK (1) SiCurio (2)
AVERMEDIA (7) EXTREME (25) MANHATTAN (57) SIGNALINE (44)
AVOCENT (2) FLEXSON (2) MATROX (8) SONY (5)
AXIS (1) FUJITSU (723) MAXIMUM (10) ST LAB (1)
BACHMANN (14) FUSE CHICKEN (1) MediaRange (17) SUPERMICRO (75)
BELKIN (402) GARMIN (1) MELLANOX (45) SYNOLOGY (2)
BLACK BOX (1726) GENERIC (6) MICROCONNECT (3778) TANDBERG (1)
BLUEBAUM (4) GIGABYTE (4) MICROSOFT (7) TARGUS (21)
BOSCH (1) GOOBAY (19) MOBOTIX (20) TELEWELL (1)
BRAINBOXES (9) GRATEQ (15) MOPHIE (23) TP-LINK (2)
BRENNENSTUHL (6) GRIFFIN (1) MOXA (1) TRENDNET (10)
BROADCOM (5) HÄHNEL (4) MULTIBRACKETS (2) TSC (1)
BROCADE (2) HAMA (120) NEC (1) UBIQUITI (5)
BROTHER (3) HAPPY PLUGS (1) NEETS (1) UMATES (1)
C2G (2) HECKLER DESIGN (1) NETGEAR (4) UNILUMIN (2)
CABLES DIRECT (8) Hewlett Packard Enterprise (525) NEWLAND (6) V7 World (4)
CABLES TO GO (1015) HIK VISION (1) NEWSTAR (6) VEHO UK (5)
CABLES UNLIMITED (1) HONEYWELL (3) NIKON (1) VERBATIM (8)
CAMBIUM NETWORKS (2) HP (115) NoNDA (1) VERTIV (4)
CANON (5) HTC (1) Nordic ID (2) VISION (213)
CAPTURE (1) HUAWEI (18) OEM (197) VIVANCO (23)
CELLULAR LINE (21) HUDDLY (3) OKI (2) VIVOLINK (323)
CELLY (13) IBM (48) OLYMPUS (3) VOLUTZ (23)
CENOR (6) ICY BOX (9) ONEPLUS (2) WESTERN DIGITAL (2)
CHARGE AMPS (5) iDEAL OF SWEDEN (3) OPTICON (3) WYSE (1)
CHENBRO (1) INFOCUS (1) ORIGIN STORAGE (3) XEROX (3)
CIPHERLAB (5) INSMAT (15) OTTERBOX (14) XTORM (9)
CISCO (143) INTEL (81) PACKARD BELL (1) YEALINK (2)
CLUB 3D (64) INTELLINET (4) PANASONIC (6) ZEBRA (11)
CMATE (1) IOGEAR (80) PanzerGlass (4) ZYXEL (13)
COMNET (1) I-TEC (3) PEAKOPTICAL (1)
CORSAIR (5) JABRA (6) PEERLESS (1)
Adapteri (169) DisplayPort (199) IDE/Floppy/ATX (1) Thunderbolt (25)
Antenni (195) DVI (168) Matkapuhelin (219) USB (973)
Cat5 (199) Erityinen (82) Sarja / Rinnakkainen (269) Varastointi Muunnin (15)
Cat5e (1136) Ethernet (48) SAS (304) Verkko-erityinen (103)
Cat6 (1822) Fiber (859) SATA/eSATA (152) VGA (Analog) (365)
Cat6a (459) Firewire (17) SCART (9) Videomuunnin (769)
Cat7 (141) HDMI (551) SCSI (7) Virta (597)
DIN/mini DIN (30) HDMI (Fiber) (102) Tele (80) Ääni / Video (685)
2 x 3.5mm (1) eSATAp (5) NEMA 5-15P (4) SC (109)
2 x RCA (54) F (13) N-Tyyppi (25) SC/APC (1)
2.5mm (3) FC (35) PCI-E (6-pin) (1) SC/UPC (28)
3 x RCA (20) F-tyyppi (1) PCI-E (8-pin) (1) SCART (4)
3.5mm (303) HDMI (400) Pistoke (65) SCART (21-pin) (14)
4-p (3) HDMI A (Täysikokoinen) (416) Pistoke (Tyyppi I) (5) SFF-8087 (11)
4-pin Molex (3) HDMI A (Täysikokoinen) + 3.5mm (1) Pistoke (Tyyppi K) (11) SFF-8088 (21)
50-Pin Telco (6) HDMI A (Täysikokoinen) + USB A (4) Pistoke (Tyyppi N) (1) SFF-8643 (20)
6.35mm (22) HDMI C (Mini HDMI) (12) Pistoke CH (Tyyppi J) (9) SFP (2)
68-p (1) HDMI D (Micro HDMI) (10) Pistoke Euro (90) SFP+ (30)
6-p (7) IDC (10) Pistoke IT (Tyyppi L) (3) SMA (8)
6-p Mini-DIN (2) IEC (1) Pistoke SA (Tyyppi M) (2) ST (54)
9-p (6) LC (371) Pistoke UK (Tyyppi G) (35) ST/BFOC (5)
ATX (4-pin) (1) LC/PC (8) Pistoke US (Tyyppi A) (1) Sub-D9 (7)
BNC (31) LC/UPC (59) Pistoke US (Tyyppi B) (13) S-Video (19)
C13 liitin (97) Lightning (149) PS/2 (20) S-Video (4-pin) (2)
C14 liitin (72) Male (21) QD (2) Thunderbolt (8)
C15 liitin (3) MHF (I-PEX) (4) QMA (1) TNC (5)
C19 liitin (44) MHL (3) QSFP (63) TOSLINK (35)
C20 liitin (13) Micro USB (3) QSFP+ (44) USB (15)
C5 liitin (1) Micro-HDMI (7) QSFP28 (12) USB 2.0 (6)
C7 liitin (4) Micro-USB A (10) RapidRun (15 pin) (5) USB 2.0 A (2)
Coax (34) Micro-USB B (19) RCA (71) USB 3.0 (15)
CX4 (11) mini DisplayPort (224) RJ-10 (4) USB 3.0 A (1)
DB-25 (73) Mini-DVI (1) RJ-11 (51) USB A (842)
DB-9 (125) Mini-HDMI (13) RJ-12 (12) USB B (16)
DisplayPort (372) Mini-SAS (97) RJ-45 (3573) USB C (311)
DisplayPort 1.2 (5) Mini-SAS HD (64) RP-SMA (15) VF45 (1)
DisplayPort M (3) Mini-USB A (18) RP-TNC (4) VGA (19)
DMS-59 (15) Mini-USB B (5) SAS (13) VGA (D-Sub) (411)
DVI (17) Molex (3-pin) (2) SATA (57) VGA (D-Sub) + 3.5mm (58)
DVI-A (15) Molex (4-pin) (7) SATA 15-pin (6) Wieland (2)
DVI-D (190) MPO/MTP (8) SATA 7-pin (19) XLR (26)
DVI-D + USB (3) MTP (4) SATA II (5) XLR (3-pin) (17)
DVI-I (51) MT-RJ (36) SATA III (12)
eSATA (9) N (480) SATA III 7-pin (10)
2 x 3.5mm (23) C20 liitin (42) Micro-USB B/Apple/Lightning (1) SC/APC (3)
2 x BNC (3) C36 (12) Micro-USB B/Lightning (7) SC/PC (6)
2 x C13 (7) C5 liitin (48) mini DisplayPort (46) SC/UPC (41)
2 x DisplayPort (4) C7 liitin (38) Mini-SAS (76) SCART (21-pin) (12)
2 x DVI-D (2) C8 liitin (1) Mini-SAS HD (52) Schuko F (4)
2 x DVI-I (4) CEE 7/16 (Naaras) (4) Mini-TOSLINK (2) SFF-8087 (16)
2 x HDMI A (Täysikokoinen) (6) CEE 7/4 (Naaras) (11) Mini-USB A (15) SFF-8088 (23)
2 x Lightning (1) Coax (37) Mini-USB B (55) SFF-8470 (6)
2 x Molex (4-pin) (3) CX4 (7) Molex (3-pin) (1) SFP (2)
2 x RCA (105) DB-25 (65) Molex (4-pin) (4) SFP+ (35)
2 x RJ45 (5) DB-9 (131) MPO/MTP (7) SMA (7)
2 x USB A (12) DC (1) MTP (2) ST (81)
2 x VGA (D-Sub) (13) DisplayPort (265) MT-RJ (45) ST/PC (2)
2.5mm (5) DisplayPort / HDMI / DVI-D (1) N (516) ST/UPC (23)
2p (1) DisplayPort + USB A (3) NEMA 5-15P (3) Sub-D9 (6)
2x SATA 15-pin (1) DVI (48) NEMA 5-15R (1) S-Video (4-pin) (17)
3 x RCA (33) DVI-D (268) N-Type (15) Thunderbolt (22)
3 x RCA + S-Video (2) DVI-I (54) PCI-E (6-pin) (1) TNC (5)
3.5mm (230) DVI-I + VGA (D-Sub) (3) PCI-E (8-pin) (1) TOSLINK (33)
3-pin (9) eSATA (10) PS/2 (20) USB (2)
4 x Molex (3-pin) (1) F (10) QSFP+ (34) USB 2.0 (3)
4 x SATA (25) F-tyyppi (1) RapidRun (15 pin) (3) USB 2.0 A (4)
4 x SFP+ (4) HD68 (1) RCA (75) USB 3.0 (6)
4-p (10) HDMI (409) RF (1) USB A (455)
4-pin Molex (2) HDMI + DVI-D (3) RJ-10 (4) USB B (177)
4-pin PWM (1) HDMI + VGA (D-Sub) (6) RJ-11 (33) USB C (261)
5 x BNC (15) HDMI A (Täysikokoinen) (449) RJ-12 (10) USB C / Micro-USB B (17)
5.5mm Virta (3) HDMI C (Mini HDMI) (25) RJ-45 (3548) VGA (82)
6.35mm (23) HDMI D (Micro HDMI) (24) RP-SMA (15) VGA (D-Sub) (494)
6-p (4) IDC (4) RP-TNC (4) VGA (D-Sub) + 3.5mm (60)
6-p Mini-DIN (2) IDE/SATA (1) RS-232 (14) VGA (D-Sub) + USB (9)
9-p (7) IEC (3) Samsung 30-p (1) VGA (D-Sub) + USB A + 3.5mm (8)
Apple 30-p (15) LC (234) SAS (7) VGA + HDMI + DVI (8)
ATX (4-pin) (1) Lightning (55) SATA (65) Wieland (10)
BNC (31) Lightning / USB C / USB micro B (2) SATA 7-pin (16) XLR (24)
C13 liitin (129) MHF (I-PEX) (3) SATA II (5) XLR (3-pin) (17)
C14 liitin (72) Micro USB (14) SATA III (13)
C15 liitin (44) Micro-USB A (15) SATA III 7-pin (10)
C19 liitin (37) Micro-USB B (161) SC (257)
Näytä tuotteet