Suomeksi
In english
Oletustuloste sisältää tuoteselitteen, kysytyimmät ominaisuudet ja suositeltavat yhteensopivat tuotteet.
Lisää dokumenttiin:
Honor Pad X8b LTE on koko perheen hyöty- ja viihdetabletti suurella näytöllä, kookkaalla akulla sekä kestävällä ja sirolla metallirungolla. 7,25 mm ohut ja 496 gramman painoinen laite tarjoaa neljällä kaiuttimellaan erinomaisen äänimaailman multimediaviihteeseen sekä videopuheluihin. Silmäystävällinen suuri näyttö on sulava käyttää ja mahdollistaa myös selkeästi jaetun työpöydän usean sovelluksen moniajolle.
Tuotteen saatavuus: 1084 (1084 kpl)
Toimitus: heti
(Tuote saattaa poiketa kuvasta ja kuvan tuote voi sisältää osia jotka eivät kuulu varsinaiseen tuotteeseen.)
Avaa lisää tietoja klikkaamalla alla olevia otsikoita. Avaa kaikki tiedot kerralla klikkaamalla "Näytä kaikki ominaisuudet"-nappia.
Näytä kaikki ominaisuudetTuotteen tiedot
| Tuotenimike | HONOR PAD X8B 11" 11.0 INCH LTE 4GB+128GB SPACE GREY |
| Tuotekoodi | 5301ARMV |
| EAN-koodi | 6936520897209 |
| Valmistajan takuu | Valmistajan takuu |
| Hinta (kpl) | 282,91 € |
| Varastossa | 1084 |
| KPL | |
▶
| Bluetooth | Kyllä |
| Sarja |
▶ Akku
| Akun kapasiteetti, mAh | 10100 |
▶ Datasiirto
| Wi-Fi | Kyllä |
▶ Kamera
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| Takakamera, MP | 5 |
| Toinen kamera | 5 |
▶ Kestävä kehitys
| Energialuokka | D |
▶ Käyttöjärjestelmä ja ohjelmisto
| Mobiilikäyttöjärjestelmä | Android |
▶ Levyasema
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Näytön koko, " | 11 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1200 |
| Virkistystaajuus, Hz | 90 |
▶ Liitännät
| Integroitu muistikortinlukija | Kyllä |
| SIM kortin tyyppi | nano-SIM |
| USB-C lataava | Kyllä |
| USB-C latausteho max., W | 15 |
| USB-C latausteho min., W | 5 |
| Yhteydet | USB-C |
▶ Mikrofoni
| Kiinteä mikrofoni | Kyllä |
▶ Muisti
| Sisäinen muisti, MB | 4 GB |
| Suurin muistikortin koko, GB | 2 TB |
▶ Multimedia
| Yhteensopivat muistikortit | microSD |
▶ Muut ominaisuudet
| Lyhyt yhteenveto | Honor Pad X8b LTE on koko perheen hyöty- ja viihdetabletti suurella näytöllä, kookkaalla akulla sekä kestävällä ja sirolla metallirungolla. 7,25 mm ohut ja 496 gramman painoinen laite tarjoaa neljällä kaiuttimellaan erinomaisen äänimaailman multimediaviihteeseen sekä videopuheluihin. Silmäystävällinen suuri näyttö on sulava käyttää ja mahdollistaa myös selkeästi jaetun työpöydän usean sovelluksen moniajolle. |
▶ Navigointi
| GPS | Kyllä |
▶ Paino ja mitat
| Mitat (LxSxK), mm | 256.91 x 168.46 x 7.25 |
| Tuotteen paino, g | 496 |
▶ Prosessori
| Prosessorimalli | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Prosessorin taajuus, MHz | 2.40 |
▶ Puhelimen toiminnot
| Android Enterprise Recommended | Ei |
| Knox Mobile Enrollment-tuki | Ei |
| Zero-Touch Enrollment-tuki | Kyllä |
▶ Suojaus
| Sormenjälkilukija | Ei |
▶ Tallennusväline
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
▶ Verkko
| Bluetooth-versio | 5.0 |
| Mobiiliyhteys | Ei |
| WLAN tyyppi | WIFI 5, 802.11 |
▶ Virranhallinta
| IP-luokitus | IP40 |
▶ Ääni
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
▶ Muut
| EAN-koodi | 6936520897209 |
| Sisältö |
HONOR Pad X8b LTE
USB A-C -kaapeli SIM-työkalu Pikakäyttöopas Pakkaus ei sisällä laturia. |
| Tuoteryhmä | TABLET-TIETOKONEET |
| Valmistaja | HONOR |
| Valmistajan koodi | 5301ARMV |
▶PALVELUT
Hinnat eivät sisällä ALV:a.
Hinnat valuutassa EUR. Hinnat sitoumuksetta.
Näytä tuoterivin selitteet
Piilota tuoterivin selitteet
Varastossa – selitykset