Suomeksi
In english
Oletustuloste sisältää tuoteselitteen, kysytyimmät ominaisuudet ja suositeltavat yhteensopivat tuotteet.
Lisää dokumenttiin:
LG 43NU800B6LC, 109,2 cm (43"), 3840 x 2160 pikseliä, LED, Älytelevisio, Wi-Fi, Musta
Tuotteen saatavuus: 35 (35 kpl)
Toimitus: heti
(Tuote saattaa poiketa kuvasta ja kuvan tuote voi sisältää osia jotka eivät kuulu varsinaiseen tuotteeseen.)
Koe todentuntuiset yksityiskohdat LG NanoUHD NU80 -televisiolla.
4K NanoUHD -kuvatekniikka ja HDR10 Pro tarjoavat upeita tekstuureja ja dynaamista kontrastia tarkalla silmällä yksityiskohdille. webOS-käyttöjärjestelmän ansiosta saat personoidun kokemuksen, jossa kaikki sisältösi on helposti löydettävissä vain muutaman napsautuksen päässä.
LG NanoUHD - Käsittelee kuvan jokaisen yksityiskohdan nanotasolle asti varmistaen, että jokainen hiussuortuva, jokainen rakeisuus ja jokainen tekstuuri tuntuu todentuntuisemmalta. Nauti kuvanlaadusta, joka tuntuu siltä kuin voisit kurottaa ja koskettaa sitä, upeassa 4K-tarkkuudessa HDR-tuella.
HDR 10 Pro - Vie tavallinen HDR-kokemuksesi uudelle tasolle. HDR10 Pro käyttää LG:n Dynamic Tone Mappingia ja tehokasta a7 AI -prosessoria parantamaan aktiivisesti värejä ja kontrastia jokaisessa kohtauksessa ja jokaisessa katseluhetkessä, tarjoten paljon dynaamisemman ja tehokkaamman HDR-kuvan.
Crisp 60Hz 4K Display - Nauti terävästä, selkeästä ja tasaisesta arkisesta katselusta natiivilla 60 Hz:n 4K-virkistystaajuudella, joka sopii täydellisesti päivittäiseen suoratoistoon, tv-lähetyksiin ja rentoon pelaamiseen.
webOS: Alusta, joka on kaikki sinua varten - Navigoi viihteessäsi vertaansa vailla olevalla helppoudella. Ylistetty LG Magic Remote tekee vuorovaikutuksesta luonnollista ja intuitiivista. Jopa 10 käyttäjäprofiilia tarjoaa jokaiselle käyttäjälle henkilökohtaisen kokemuksen, ja loputon valikoima sovelluksia, ominaisuuksia ja vaihtoehtoja vastaa kaikkiin tarpeisiisi. Navigointi webOS:n avulla on helppoa, mutta jos tarvitset apua, LG AI Assistant on aina vain yhden napsautuksen päässä.
Henkilökohtainen Oma sivusi - Lopeta vieritys ja aloita katselu. Henkilökohtainen Oma sivusi on henkilökohtainen kotisivusi webOS:ssä. Täältä voit saada uutisia, ilmoituksia ja suosituksia tai jatkaa aiemmin katsomaasi tai kuuntelemaasi sisältöä juuri siitä, mihin jäit.
webOS Re:New -ohjelma – Pidä televisiosi uudenveroisena. webOS Re:New -ohjelma takaa täydet ominaisuuspäivitykset viiden vuoden ajan, mikä varmistaa, että televisiosi pysyy ajan tasalla uusimman ohjelmiston ja sovellusten käyttöiän.
AI Concierge ja Generative AI – Nauti älykkäämmästä tavasta olla vuorovaikutuksessa näytön kanssa. Paina vain kaukosäätimen AI-painiketta saadaksesi personoitua sisältöä tai käytä Generative AI:ta löytääksesi uusia elokuvia ja luodaksesi omia taianomaisia tekoälyn luomia taustakuvia ja taideteoksia.
LG Shield Security Stream - Täydellisen mielenrauhan takaamiseksi. LG Shield suojaa älykotisi ekosysteemiä monikerroksisella verkkosalauksella, ennakoivalla uhkien tunnistuksella ja eristetyllä arkaluontoisella tallennuksella pitääkseen henkilötietosi turvassa.
Perheen tuki ja järjestelmänhallinta – Hallitse kotitaloutesi ruutuaikaa vanhempien valvontatilojen ja sisäänrakennetun käytön seurannan avulla. Järjestelmä myös poistaa säännöllisesti käyttämättömät sovellukset pitääkseen televisiosi muistin optimoituna.
Avaa lisää tietoja klikkaamalla alla olevia otsikoita. Avaa kaikki tiedot kerralla klikkaamalla "Näytä kaikki ominaisuudet"-nappia.
Näytä kaikki ominaisuudetTuotteen tiedot
| Tuotenimike | LG 43NU80 43" NANO UHD SMART TV, 60HZ |
| Tuotekoodi | 43NU800B6LC.AEUQ |
| EAN-koodi | 8806096800799 |
| Valmistajan takuu | Valmistajan takuu |
| Hinta (kpl) | 359,75 € |
| Varastossa | 35 |
| KPL | |
▶
| Bluetooth | Kyllä |
| Sarja |
▶
| Älytelevisio | Kyllä |
▶ Datasiirto
| Wi-Fi | Kyllä |
▶ Energian hallinta
| Virrankulutus (enintään), W | 60 |
| Virrankulutus, W | 49 |
▶ Ergonomia
| VESA-standardi, mm | 200 x 200 |
▶ Erottelutarkkuus
| Näytön resoluutio | 4K |
▶ Kestävä kehitys
| Energialuokka | F |
▶ Kuvanlaatu
| Kuvasuhde | 16:9 |
▶ Käyttöjärjestelmä ja ohjelmisto
| Käyttöjärjestelmä | webOS |
▶ Levyasema
| Näytön koko, " | 43 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 3840 x 2160 |
| Paneelin tyyppi | LED |
| Virkistystaajuus, Hz | 60 |
▶ Liitännät
| HDMI-porttien lukumäärä | 3 |
| USB porttien määrä | 2 |
| Yhteinen rajapinta (CI) | Kyllä |
| Yhteydet | HDMI , USB |
▶ Paino ja mitat
| Mitat (LxSxK), mm | 957 x 67.8 x 560 |
| Mitat jalustan kanssa (L x S x K), mm | 957 x 251 x 626 |
| Tuotteen paino (jalustan kanssa), g | 5700 |
| Tuotteen paino, g | 5600 |
▶ Prosessori
| Prosessorimalli | a7 AI Processor 4K Gen9 |
▶ TV-viritin
| Sähköinen ohjelmaopas (EPG) | Kyllä |
| Virittimen tyyppi | DVB-C , DVB-C2 , DVB-S , DVB-S2 , DVB-T , DVB-T2 , DVB-T2-HD |
▶ Verkko
| WLAN tyyppi | WIFI 5 (802.11ac) |
▶ Ääni
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
▶ Muut
| EAN-koodi | 8806096800799 |
| Tuoteryhmä | TELEVISIOT |
| Valmistaja | LG ELECTRONICS |
| Valmistajan koodi | 43NU800B6LC.AEUQ |
Hinnat eivät sisällä ALV:a.
Hinnat valuutassa EUR. Hinnat sitoumuksetta.
Näytä tuoterivin selitteet
Piilota tuoterivin selitteet
Varastossa – selitykset