Suomeksi
In english
Oletustuloste sisältää tuoteselitteen, kysytyimmät ominaisuudet ja suositeltavat yhteensopivat tuotteet.
Lisää dokumenttiin:
Tuotteen saatavuus: 19.05.2026
Toimitus: ei varastossa (19.05.2026)
(Tuote saattaa poiketa kuvasta ja kuvan tuote voi sisältää osia jotka eivät kuulu varsinaiseen tuotteeseen.)
ThinkSmart Core DL+USB CTRL G2 U5-16GB
Avaa lisää tietoja klikkaamalla alla olevia otsikoita. Avaa kaikki tiedot kerralla klikkaamalla "Näytä kaikki ominaisuudet"-nappia.
Näytä kaikki ominaisuudetTuotteen tiedot
| Tuotenimike | LENOVO THINKSMART CORE G2 DL U5/16GB +USB CONTROLLER (MTR) |
| Tuotekoodi | 12WA000RMT |
| Valmistajan takuu | Valmistajan takuu |
| Hinta (kpl) | 2 913,46 € |
| Varastossa | 19.05.2026 |
| KPL | |
▶
| Bluetooth | Kyllä |
| Sarja |
▶ Datasiirto
| Langaton verkkoyhteys (WLAN) | Kyllä |
▶ Energian hallinta
| Virtalähde, W | 170 |
▶ Käyttöjärjestelmä ja ohjelmisto
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 IoT Enterprise |
▶ Langattoman lähiverkon ominaisuudet
| WLAN antennit | 2x2 |
▶ Liitännät
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 2 |
| HDMI-porttien lukumäärä | 3 |
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
| USB 2.0 -porttien määrä | 1 |
| USB-A (USB 3.2) porttien määrä | 3 |
| USB-C (USB 3.2) porttien määrä | 2 |
| Yhteydet | BYOM ports , DC-in , Ethernet (RJ-45) , HDMI 2.1 , HDMI out , USB-A (USB 2.0) , USB-A (USB 3.x) , USB-C (Gen2) |
▶ Muisti
| Muistin kellotaajuus, MHz | 5600 |
| Sisäinen enimmäismuisti, GB | 16 GB |
| Sisäinen muisti, MB | 16 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | DDR5 |
▶ Näytönohjain
| Näytönohjain | Intel Arc Graphics |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
| Näytönohjainperhe | Intel Arc |
▶ Paino ja mitat
| Mitat (LxSxK), mm |
Thinksmart Core: 185 x 220 x 38
Thinksmart Controller: 265.5x13x168.1 |
| Tuotteen paino, g |
Thinksmart Core: 1010
Thinksmart Controller: 753.8 |
▶ Prosessori
| Emolevyn piirisarja | Intel SoC platform |
| Energiatehokkaiden ytimien määrä | 8 |
| Intel Hyper Threading | Kyllä |
| Intel Smart Cache, MB | 18 |
| Intel Turbo Boost, GHz | 4.60 |
| Intel Virtualisointi teknologia | VT-x / VT-d |
| Intel vPro | Kyllä |
| Prosessorimalli | Intel Core Ultra 5 135H (Max. 4.60GHz, 18M, 14C) |
| Prosessorin ytimet | 14 |
| Suoritinperhe | Intel Core Ultra 5 |
| Suoritinvalmistaja | Intel |
▶ Tallennusväline
| Optinen asema | Ei |
| Tallennuskapasiteetti | 256 GB SSD |
▶ Verkko
| Bluetooth-versio | 5.3 |
| Ethernet LAN -datanopeudet, Mbit/s | 100/1000 |
| WLAN tyyppi | Intel Wi-Fi 6E |
▶ Muut
| Tuoteryhmä | TYÖASEMAT |
| Valmistaja | LENOVO |
| Valmistajan koodi | 12WA000RMT |
▶NÄYTÖT
▶OHJELMISTOT
▶TAKUU- JA TUKILAAJENNUKSET
Hinnat eivät sisällä ALV:a.
Hinnat valuutassa EUR. Hinnat sitoumuksetta.
Näytä tuoterivin selitteet
Piilota tuoterivin selitteet
Varastossa – selitykset