Suomeksi
In english
Oletustuloste sisältää tuoteselitteen, kysytyimmät ominaisuudet ja suositeltavat yhteensopivat tuotteet.
Lisää dokumenttiin:
DELL PowerEdge R360, 3,3 GHz, 6369P, 32 GB, DDR5-SDRAM, 960 GB, Teline ( 1U )
Tuotteen saatavuus: 04.06.2026
Toimitus: ei varastossa (04.06.2026)
(Tuote saattaa poiketa kuvasta ja kuvan tuote voi sisältää osia jotka eivät kuulu varsinaiseen tuotteeseen.)
SPL|Dell PowerEdge R360 Smart Selection|8x2.5"|6369P|1x32GB|2x480GB SSD SATA|2x700W|H755|3Yr Basic NBD
Avaa lisää tietoja klikkaamalla alla olevia otsikoita. Avaa kaikki tiedot kerralla klikkaamalla "Näytä kaikki ominaisuudet"-nappia.
Näytä kaikki ominaisuudetTuotteen tiedot
| Tuotenimike | DELL POWEREDGE R360 SMART SELECTION INTEL XEON 6369P 32GB 2X480GB SSD SATA 2X700W H755 8X2.5INCH 3YR BASIC NBD |
| Tuotekoodi | 3FRJ0 |
| EAN-koodi | 5397184969137 |
| Valmistajan takuu | Valmistajan takuu |
| Hinta (kpl) | 6 176,35 € |
| Varastossa | 04.06.2026 |
| KPL | |
▶ Grafiikka
| Sisäinen näytönohjain | No |
| Sisältyvän näytönohjaimen malli | Not available |
▶ Laajennuspaikat
| PCI Express x16 korttipaikkoja | 1 |
| PCI Express x8 korttipaikkoja | 1 |
▶ Liitettävyys
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 2 |
| Sarjaporttien määrä | 1 |
| USB 2.0 -porttien määrä | 2 |
| USB 3.2 (3.1 sukupolvi 1) A-tyypin porttien määrä | 1 |
| VGA (D-Sub) -porttien määrä | 1 |
▶ Muisti
| ECC | Y |
| Muistidatan siirtonopeus, MT/s | 5600 |
| Muistin sijoittelu, GB | 1 x 32 |
| Muistipaikat | 4x DIMM |
| Puskuroitu muistityyppi | Unregistered (unbuffered) |
| Sisäinen enimmäismuisti, GB | 128 |
| Sisäinen muisti, GB | 32 |
| Sisäisen muistin tyyppi | DDR5-SDRAM |
▶ Muut ominaisuudet
| Bittiä per sektori | 512 |
| Lyhyt yhteenveto | DELL PowerEdge R360, 3,3 GHz, 6369P, 32 GB, DDR5-SDRAM, 960 GB, Teline ( 1U ) |
| Tavoitetyökuorma | Read Intensive (RI) |
| Tiedonsiirtonopeus, Gbit/s | 6 |
▶ Ohjelmisto
| Käyttöjärjestelmä asennettu | No |
| Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Canonical® Ubuntu® Server LTSMicrosoft® Windows Server® with Hyper-VRedHat® Enterprise LinuxSUSE® Linux Enterprise ServerVMware® ESXi® |
▶ Paino ja mitat
| Tuotteen korkeus, mm | 42.8 |
| Tuotteen leveys, mm | 482 |
▶ Pakkauksen sisältö
| Pakkauksen sisältö | Riser Config 0, 2x Rack Power Cord 2M (C13/C14 12A) - FGA Only |
▶ Prosessori
| Asennettujen prosessorien lukumäärä | 1 |
| Prosessorimalli | 6369P |
| Prosessorin taajuus, GHz | 3.3 |
| Prosessorin tukemat muistin kellonopeudet, MHz | 4800 |
| Prosessorin tukemat muistityypit | DDR5-SDRAM |
| Prosessorin välimuisti, MB | 24 |
| Prosessorin ytimet | 8 |
| Prosessoriytimien määrä | 16 |
| Suoritinperhe | Intel Xeon |
| Suoritinvalmistaja | Intel |
| Suorittimen boost-taajuus, GHz | 5.7 |
| Suorituskyky-ytimet | 8 |
| Thermal Design Power (TDP), W | 95 |
▶ Sertifikaatit
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Titanium |
▶ Suorituskyky
| Etähallinta | iDRAC9, Enterprise 16G |
▶ Suunnittelu
| Alustatyyppi | Rack (1U) |
| Kehys | Y |
| Tuotteen väri | Black |
▶ Tallennusväline
| Asennettujen SSD:iden lukumäärä | 2 |
| Kokonaistallennuskapasiteetti, GB | 960 |
| Käytönaikaisen vaihdon tuki | Y |
| SSD-kapasiteetti, GB | 480 |
| SSD-koko | 2.5" |
| SSD-liittymä | SATA III |
| Tuettujen SSD:iden lukumäärä | 8 |
| Tuetut RAID-ohjaimet | Front PERC H755 Front Load |
| Tuetut SSD-koot | 2.5" |
▶ Verkko
| Ethernet LAN | Y |
| Ethernet-liitännän tyyppi | Gigabit Ethernet |
| LAN-kontrolleri | Broadcom 5720 |
▶ Virranhallinta
| Vikasietoisen virtalähteen tuki (RPS) | Y |
| Virtalähde, W | 700 |
| Virtalähteen syöttöjännite, V | 200 - 240 |
| Ylimääräisten asennettujen virtalähteiden määrä | 2 |
▶ Muut
| Bruttopaino | 22.00 |
| EAN-koodi | 5397184969137 |
| Tuoteryhmä | PALVELIMET |
| Valmistaja | DELL |
| Valmistajan koodi | 3FRJ0 |
Hinnat eivät sisällä ALV:a.
Hinnat valuutassa EUR. Hinnat sitoumuksetta.
Näytä tuoterivin selitteet
Piilota tuoterivin selitteet
Varastossa – selitykset