Suomeksi
In english
Oletustuloste sisältää tuoteselitteen, kysytyimmät ominaisuudet ja suositeltavat yhteensopivat tuotteet.
Lisää dokumenttiin:
Box 6860 5G Edition International, Wi-Fi 6 (802.11ax), Kaksitaajuus (2,4 GHz/5 GHz), Ethernet LAN, 5G, Pöytä-/tolppareititin
Tuotteen saatavuus: 4 (4 kpl)
Toimitus: heti
(Tuote saattaa poiketa kuvasta ja kuvan tuote voi sisältää osia jotka eivät kuulu varsinaiseen tuotteeseen.)
Avaa lisää tietoja klikkaamalla alla olevia otsikoita. Avaa kaikki tiedot kerralla klikkaamalla "Näytä kaikki ominaisuudet"-nappia.
Näytä kaikki ominaisuudetTuotteen tiedot
| Tuotenimike | FRITZ BOX 6860 5G INT. DE FH |
| Tuotekoodi | 20003071 |
| EAN-koodi | 4023125030710 |
| Valmistajan takuu | Valmistajan takuu |
| Hinta (kpl) | 499,00 € |
| Varastossa | 4 |
| KPL | |
▶ Antenni
| Antennin muotoilu | Internal |
| Antennityyppi | 4x4 |
▶ DSL-ominaisuudet
| Sisäinen modeemi | Y |
▶ Hallintaominaisuudet
| MIMO | Y |
| Verkkosivupohjainen hallinta | Y |
| WPS-painike | Y |
| Älykäs verkkoteknologia | Y |
▶ Järjestelmävaatimukset
| Käyttöönottokuukausi | February |
| Käyttöönottovuosi | 2025 |
▶ Langattoman lähiverkon ominaisuudet
| Wi-Fi-standardi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standardit | 802.11a,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-taajuus | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN-tiedonsiirtonopeus (1. kaista), Mbit/s | 2400 |
| WLAN-tiedonsiirtonopeus (2. kaista), Mbit/s | 600 |
| WLAN-tiedonsiirtonopeus (maks.), Mbit/s | 3000 |
▶ Liitettävyys
| USB-portti | N |
▶ Mobiili verkostoituminen
| 3G-standardit | HSPA,UMTS |
| Mobiiliverkon sukupolvi | 5G |
| SIM kortin tyyppi | NanoSIM |
| Tuetut 4G-taajuudet, MHz | 1500,3500,3700 |
| Tuetut 5G-kaistat, MHz | 700,800,900,1400,1500,1800,2100,2300,2500,2600,3500,3800 |
▶ Muut ominaisuudet
| Lyhyt yhteenveto | Box 6860 5G Edition International, Wi-Fi 6 (802.11ax), Kaksitaajuus (2,4 GHz/5 GHz), Ethernet LAN, 5G, Pöytä-/tolppareititin |
▶ Ominaisuudet
| Kielten tuki | DEU,DUT,ENG,ESP,FRE,ITA,POL |
▶ Paino ja mitat
| Tuotteen korkeus, mm | 163 |
| Tuotteen leveys, mm | 111 |
| Tuotteen paino, g | 727 |
| Tuotteen syvyys, mm | 31 |
▶ Pakkauksen sisältö
| Asennussarja | Y |
| Käyttöopas | Y |
| Pika-aloitusopas | Y |
▶ Pakkaustiedot
| Pakkauksen korkeus, mm | 235 |
| Pakkauksen leveys, mm | 172 |
| Pakkauksen paino, g | 974 |
| Pakkauksen syvyys, mm | 93 |
| Pakkaustyyppi | Box |
| Sisältyvien tuotteiden lukumäärä, kpl | 1 |
▶ Protokollat
| DHCP serveri | Y |
▶ Suojaus
| Lapsilukko | Y |
| Palomuuri | Y |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | Y |
| Tietoturva-algoritmit | WPA2,WPA3 |
| Vierailijan käyttöoikeus | Y |
▶ Suunnittelu
| LED-merkkivalot | Power,WLAN |
| Merkkivalo | Y |
| Seinäkiinnitteinen | Y |
| TUOTETYYPPI / VERSIO | Desktop/pole router |
▶ Verkko
| Dynamic DNS (DDNS) | Y |
| Ethernet LAN | Y |
| Ethernet LAN -käyttöliittymän tyyppi | Gigabit Ethernet |
| Verkkostandardit | IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11ax,IEEE 802.11g |
| VPN Passthrough | Y |
▶ Virranhallinta
| Power over Ethernet -tuki | Y |
| Virtalähteen malli | PoE |
▶ WAN-yhteys
| 3G/4G USB -modeemin yhteensopivuus | Y |
| SIM-korttipaikka | Y |
▶ Muut
| EAN-koodi | 4023125030710 |
| Tuoteryhmä | WLAN TUOTTEET |
| Valmistaja | FRITZ |
| Valmistajan koodi | 20003071 |
Hinnat eivät sisällä ALV:a.
Hinnat valuutassa EUR. Hinnat sitoumuksetta.
Näytä tuoterivin selitteet
Piilota tuoterivin selitteet
Varastossa – selitykset