Suomeksi
In english
Oletustuloste sisältää tuoteselitteen, kysytyimmät ominaisuudet ja suositeltavat yhteensopivat tuotteet.
Lisää dokumenttiin:
HP StoreEver MSL LTO-6 Ultrium 6250 FC Drive Upgrade Kit, 335×374.9×175 mm, 2,91 kg
Tuotteen saatavuus: TE
Toimitus: ei varastossa (TE)
(Tuote saattaa poiketa kuvasta ja kuvan tuote voi sisältää osia jotka eivät kuulu varsinaiseen tuotteeseen.)
HPE StoreEver LTO-6 Ultrium 6250 Drive Upgrade Kit - Nauhakirjaston asemamoduuli - LTO Ultrium (2.5 Tt / 6.25 Tt) - Ultrium 6 - 8Gb Fibre Channel - sisäinen - 5.25" - salaus malleihin P/N: R1R75A, R1R75AR
Avaa lisää tietoja klikkaamalla alla olevia otsikoita. Avaa kaikki tiedot kerralla klikkaamalla "Näytä kaikki ominaisuudet"-nappia.
Näytä kaikki ominaisuudetTuotteen tiedot
| Tuotenimike | HPE MSL LTO-6 ULTR 6250 FC DRIVE UPG KIT |
| Tuotekoodi | C0H28A |
| EAN-koodi | 4948382942531 |
| ON SITE -takuu | 12 KK |
▶ Muut ominaisuudet
| Lyhyt yhteenveto | HP StoreEver MSL LTO-6 Ultrium 6250 FC Drive Upgrade Kit, 335×374.9×175 mm, 2,91 kg |
▶ Paino ja mitat
| Mitat (LxSxK), mm | 335×374.9×175 mm |
| Tuotteen paino, g | 2,91 kg |
▶ Muut
| Bruttopaino | 2.99 |
| EAN-koodi | 4948382942531 |
| Tuoteryhmä | NAUHAVARMISTUSJÄRJESTELMÄT |
| Valmistaja | HEWLETT-PACKARD ENTERPRISE |
| Valmistajan koodi | C0H28A |
▶TAKUU- JA TUKILAAJENNUKSET
Hinnat eivät sisällä ALV:a.
Hinnat valuutassa EUR. Hinnat sitoumuksetta.
Näytä tuoterivin selitteet
Piilota tuoterivin selitteet
Varastossa – selitykset