Suomeksi
In english
Oletustuloste sisältää tuoteselitteen, kysytyimmät ominaisuudet ja suositeltavat yhteensopivat tuotteet.
Lisää dokumenttiin:
Tuotteen saatavuus: 24 (24 kpl)
Toimitus: heti
(Tuote saattaa poiketa kuvasta ja kuvan tuote voi sisältää osia jotka eivät kuulu varsinaiseen tuotteeseen.)
Lenovo ThinkPad T14 G7 on tehokas ja monipuolinen yrityskannettava, joka sopii vaativaan hybridityöhön. Kevyt runko (1.28kg) ja kirkas 400nits 16:10 kuvasuhteen näyttöpaneeli tekevät työnteosta tuottavaa niin toimistolla kuin tien päällä.
Laitteesta löytyy vapaat laajennuspaikat keskusmuistille sekä 4G LTE -modeemille. AMD Ryzen AI -suoritin integroidulla NPU-tekoälykiihdyttimellä mahdollistaa tehokkaan paikallisen tekoälylaskennan, ja grafiikkasuorituskyvystä vastaa AMD Radeon 840M.
Yrityskäyttöön optimoitu rakenne, ThinkShield-tietoturva sekä MIL-STD-810H -kestävyys takaavat pitkän elinkaaren. ThinkPad T14 G7 luokitellaan Copilot+ kategorian laitteeksi.
Tärkeimmät ominaisuudet:
Avaa lisää tietoja klikkaamalla alla olevia otsikoita. Avaa kaikki tiedot kerralla klikkaamalla "Näytä kaikki ominaisuudet"-nappia.
Näytä kaikki ominaisuudetTuotteen tiedot
| Tuotenimike | LENOVO T14 G7 R5-440/14WUXGA/16G/512SSD/W11P/3P |
| Tuotekoodi | 21WV0026MX |
| Valmistajan takuu | Valmistajan takuu |
| Hinta (kpl) | 2 012,06 € |
| Varastossa | 24 |
| KPL | |
▶
| Bluetooth | Kyllä |
| Sarja |
▶ Akku
| Akun kapasiteetti, Wh | 60 |
▶ Datasiirto
| Wi-Fi | Kyllä |
▶ Kamera
| Kameran tehollinen erottelutarkkuus, pikseliä | 5 MP + IR |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
▶ Kestävä kehitys
| Ympäristösertifikaatit | EPEAT Gold , Energy Star 9.0 , ErP , RoHS compliant , TCO 10.0 |
▶ Käyttöjärjestelmä ja ohjelmisto
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
▶ Langattoman lähiverkon ominaisuudet
| WLAN antennit | 2x2 |
▶ Levyasema
| Kiiltävä näyttö | Ei |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön koko, " | 14 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1200 |
▶ Liitännät
| Ethernet LAN (RJ-45) -portit | 1 |
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
| Telakointi | Thunderbolt , USB-C |
| USB-C lataava | Kyllä |
| USB-C latausteho max., W | 65 |
| USB-C latausteho min., W | 45 |
| Yhteydet | Audio (3.5mm) , Ethernet (RJ-45) , HDMI , Thunderbolt 4 , USB-A |
▶ Mikrofoni
| Kiinteä mikrofoni | Kyllä |
▶ Muisti
| Muistin kellotaajuus, MHz | 5600 |
| Muistipaikat (vapaana) | 1 |
| Sisäinen enimmäismuisti, GB | 96 GB |
| Sisäinen muisti, MB | 16 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | DDR5 |
▶ Näppäimistö
| Erillinen numeronäppäimistö | Ei |
| Näppäimistön asettelu | Nordic (Finland, Sweden, Norway, Denmark) |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
▶ Näytönohjain
| Näytönohjain | AMD Radeon 840M |
| Näytönohjainperhe | AMD Radeon |
▶ Paino ja mitat
| Mitat (LxSxK), mm | 313.6 x 221.7 x 11.3/15.88 (front/rear) |
| Tuotteen paino, g | 1280 |
▶ Prosessori
| Copilot+PC | Kyllä |
| NPU | Kyllä |
| Prosessorimalli | AMD Ryzen AI 5 PRO 440 (Max. 4.80GHz, 16M, 6C) |
| Prosessorin ytimet | 6 |
| Suoritinperhe | AMD Ryzen AI 5 PRO |
| Suoritinvalmistaja | AMD |
▶ Suojaus
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| TPM-turvapiirin versio | 2.0 |
| Älykortinlukija | Ei |
▶ Tallennusväline
| Optinen asema | Ei |
| Tallennuskapasiteetti | 512 GB SSD |
▶ Verkko
| Bluetooth-versio | 5.4 |
| Mobiiliyhteys | Optiona |
▶ Ääni
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
▶ Muut
| Tuoteryhmä | KANNETTAVAT TIETOKONEET |
| Valmistaja | LENOVO |
| Valmistajan koodi | 21WV0026MX |
▶KAAPELIT
▶KANNETTAVIEN LAUKUT
▶KANNETTAVIEN LISÄVARUSTEET
▶KIINTOLEVYT
▶KUULOKKEET JA MIKROFONIT
▶NÄPPÄIMISTÖT JA HIIRET
▶NÄYTÖT
▶PALVELUT
▶TAKUU- JA TUKILAAJENNUKSET
▶TELAKOINTIASEMAT
▶VIRTALÄHTEET JA -ADAPTERIT
▶WEBKAMERAT
Hinnat eivät sisällä ALV:a.
Hinnat valuutassa EUR. Hinnat sitoumuksetta.
Näytä tuoterivin selitteet
Piilota tuoterivin selitteet
Varastossa – selitykset