Suomeksi
In english
Oletustuloste sisältää tuoteselitteen, kysytyimmät ominaisuudet ja suositeltavat yhteensopivat tuotteet.
Lisää dokumenttiin:
HONOR 600 on luokkansa monipuolisin luovuutta ruokkiva älypuhelin runsailla tekoälyominaisuuksilla kuvauksesta editointiin ja jakamiseen.
Tuotteen saatavuus: 298 (298 kpl)
Toimitus: heti
(Tuote saattaa poiketa kuvasta ja kuvan tuote voi sisältää osia jotka eivät kuulu varsinaiseen tuotteeseen.)
Avaa lisää tietoja klikkaamalla alla olevia otsikoita. Avaa kaikki tiedot kerralla klikkaamalla "Näytä kaikki ominaisuudet"-nappia.
Näytä kaikki ominaisuudetTuotteen tiedot
| Tuotenimike | HONOR 600 8GB+256GB ORANGE |
| Tuotekoodi | 5109CHCS |
| EAN-koodi | 6936520895182 |
| Valmistajan takuu | Valmistajan takuu |
| Hinta (kpl) | 661,40 € |
| Varastossa | 298 |
| KPL | |
▶
| Bluetooth | Kyllä |
| Näyttö | 6.57" AMOLED, 8000 nits, 120Hz, 2728 x 1264 |
| Sarja |
▶ Akku
| Akun kapasiteetti, mAh | 6400 |
▶ Datasiirto
| NFC-tuki | Kyllä |
| Wi-Fi | Kyllä |
▶ Energian hallinta
| Langaton lataaminen | Ei |
▶ GPS-suorituskyky
| A-GPS tuki | Kyllä |
▶ Kamera
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
| Takakamera, MP | 200 + 12 |
| Toinen kamera | 50 |
▶ Kestävä kehitys
| Energialuokka | A |
▶ Käyttöjärjestelmä ja ohjelmisto
| Mobiilikäyttöjärjestelmä | Android |
▶ Levyasema
| Kirkkaus, cd/m² | 8000 |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Näytön koko, " | 6.57 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 2728 x 1264 |
| Virkistystaajuus, Hz | 120 |
▶ Liitännät
| Dual SIM -tuki | Kyllä |
| Latausliittimen tyyppi | USB-C |
| SIM kortin tyyppi | nano-SIM, eSIM |
| USB-C lataava | Kyllä |
| USB-C latausteho max., W | 27 |
| Yhteydet | USB-C |
▶ Muisti
| Käyttäjämuisti | 8 GB |
▶ Muut ominaisuudet
| Lyhyt yhteenveto | HONOR 600 on luokkansa monipuolisin luovuutta ruokkiva älypuhelin runsailla tekoälyominaisuuksilla kuvauksesta editointiin ja jakamiseen. |
▶ Navigointi
| GLONASS | Kyllä |
| GPS | Kyllä |
▶ Paino ja mitat
| Mitat (LxSxK), mm | 74.7 x 7.8 x 156 |
| Tuotteen paino, g | 185 |
▶ Pakkauksen sisältö
| Laturi/verkkovirta-adapteri myyntipaketissa | Ei |
▶ Prosessori
| Prosessorimalli | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 4 |
▶ Puhelimen toiminnot
| Zero-Touch Enrollment-tuki | Kyllä |
▶ Suojaus
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
▶ Tallennusväline
| Tallennuskapasiteetti | 256 GB |
▶ Verkko
| Bluetooth-versio | 6.0 |
| WLAN tyyppi | a/b/g/n/ac/ax/be, 2.4G/5G/6G |
▶ Virranhallinta
| IP-luokitus | IP68 , IP69 , IP69K |
▶ Muut
| EAN-koodi | 6936520895182 |
| Sisältö |
HONOR 600 -puhelin
USB-C – USB-C -kaapeli SIM-työkalu Pikakäyttöopas *Pakkaus ei sisällä laturia. USB-PD-tuki 10…60 W. |
| Tuoteryhmä | ÄLYPUHELIMET |
| Valmistaja | HONOR |
| Valmistajan koodi | 5109CHCS |
▶PALVELUT
▶PUHELINTARVIKKEET
Hinnat eivät sisällä ALV:a.
Hinnat valuutassa EUR. Hinnat sitoumuksetta.
Näytä tuoterivin selitteet
Piilota tuoterivin selitteet
Varastossa – selitykset