Suomeksi
In english
Oletustuloste sisältää tuoteselitteen, kysytyimmät ominaisuudet ja suositeltavat yhteensopivat tuotteet.
Lisää dokumenttiin:
Lenovo ThinkPad T14s 2-in-1 Gen 2 Copilot+ PC, Intel Core Ultra 7, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseliä, 32 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Tuotteen saatavuus: 27.05.2026
Toimitus: ei varastossa (27.05.2026)
(Tuote saattaa poiketa kuvasta ja kuvan tuote voi sisältää osia jotka eivät kuulu varsinaiseen tuotteeseen.)
MUKAUTUVA TEHOPAKKAUS
Kannettava. Tabletti. Luonnoslehtiö. Yhteistyölaite.
Kun tarvitset joustavuutta siirtyäksesi kannettavasta tietokoneesta tablettikäyttöön, Lenovo ThinkPad T14s 2-in-1 Gen 2 -kannettava on oikea vaihtoehto. Tässä kevyessä tehopakkauksessa on kynälokerossa kulkeva kynä, joka on valmiina, kun sinäkin olet. Yhdistettynä ThinkPadin legendaariseen luotettavuuteen, edistykselliseen tietoturvaan ja mukaansatempaaviin yhteistyöominaisuuksiin se on paras työkaveri, jonka tulet koskaan saamaan.
LAITTEEN OMA TEKOÄLY ÄLYKKÄÄMMÄN KOKEMUKSEN TAKAAMISEKSI
Tekoäly, joka ennakoi, automatisoi ja mukautuu käyttöösi
Tekoälypohjaisella Intel® Core™ Ultra Series 3 -suorittimella varustettu Copilot+ 2-in-1 integroi edistyksellisen tekoälyn tehtävien hallinnan tehostamiseksi, rutiiniprosessien automatisoimiseksi ja näkemysten yksilöimiseksi. Se oppii mieltymyksesi ja tukee saumattomasti kaikkea asiakirjojen luomisesta aina viestien laatimiseen. Pysy turvallisesti edellä nopeatempoisissa työympäristöissä.
YKSITYISYYS JA SUOJAUS
Turvaa, johon yrityksesi voi luottaa
Tämä 2-in-1-laite tarjoaa edistyksellistä monitasoista tietoturvaa ThinkShield-tekniikalla, joka on kattava tietoturvaratkaisujen valikoimamme. Erillinen Trusted Platform Module (dTPM) suojaa tiedot salauksella. Virtapainikkeeseen integroidun biometriikan avulla käynnistät laitteen välittömästi ja kirjaudut sisään turvallisesti. Intel® tarjoaa tekoälyllä parannetun uhkien havaitsemisen ja puolustuksen.
ÄLYKÄS LIITÄNTÄ
Yhdistä digitaalinen elämäsi
Liitä kaikki laitteesi ja hallitse tiedostojasi ja viestejäsi T14s 2-in-1 -laitteella. Pariliitä tabletti, älypuhelin tai jopa iPhone napauttamalla. Löydä tarvitsemasi nopeammin tekemällä hakuja äänellä tai avainsanalla eri laitteissasi.
KESTÄVYYSTESTAUS
Suunniteltu paikkaan, jossa työ todella tapahtuu
Kierrätetyillä alumiini-, magnesium- ja polymeerikomponenteilla varustettu 2-in-1-laite on suunniteltu kestämään MIL-STD-810H-testaus. 12 standardin ja yli 200 laatutarkastuksen täyttäminen tai ylittäminen varmistaa, että kannettavamme toimivat äärimmäisissä lämpötiloissa, paineessa, tärinässä, pölyssä ja muissa olosuhteissa. Luotettava rakennelaatu auttaa vähentämään käyttökatkoja ja odottamattomia korjauksia.
USKOTTAVUUS JA YHTEISTYÖ
Kestävä kehitys
Tavoitteenamme on tarjota älykkäämpää teknologiaa, joka rakentaa kirkkaamman ja kestävämmän tulevaisuuden asiakkaillemme, yhteisöillemme ja planeetalle. Siksi hankimme alan johtavia merkkejä ja sertifiointeja, jotka osoittavat sitoutumisemme kestävään kehitykseen tuotesuunnittelussa. Yhdessä voimme rakentaa älykkäämmän tulevaisuuden kaikille.
Tekniset tiedot voivat vaihdella alueittain ja malleittain.
Avaa lisää tietoja klikkaamalla alla olevia otsikoita. Avaa kaikki tiedot kerralla klikkaamalla "Näytä kaikki ominaisuudet"-nappia.
Näytä kaikki ominaisuudetTuotteen tiedot
| Tuotenimike | LENOVO T14S 2IN1 G2 U7-355/14WUXGAT/32GB/512SSD/W11P/3P |
| Tuotekoodi | 21YY003JMX |
| Valmistajan takuu | Valmistajan takuu |
| Hinta (kpl) | 2 996,88 € |
| Varastossa | 27.05.2026 |
| KPL | |
▶
| Bluetooth | Kyllä |
| Sarja |
▶ Akku
| Akun kapasiteetti, Wh | 58 |
▶ Datasiirto
| Wi-Fi | Kyllä |
▶ Energian hallinta
| Virtalähde, W | 65 |
▶ Kamera
| Kameran tehollinen erottelutarkkuus, pikseliä | 5 MP + IR |
| Sisäänrakennettu kamera | Kyllä |
▶ Kestävyys
| Kestävän kehityksen sertifikaatit | ENERGY STAR,EPEAT Gold |
▶ Kestävä kehitys
| Ympäristösertifikaatit | EPEAT Gold , Energy Star 9.0 , ErP , RoHS compliant , TCO 10.0 |
▶ Käyttöjärjestelmä ja ohjelmisto
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro |
▶ Langattoman lähiverkon ominaisuudet
| WLAN antennit | 2x2 |
▶ Levyasema
| Kiiltävä näyttö | Ei |
| Kirkkaus, cd/m² | 500 |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Näytön koko, " | 14 |
| Näytön resoluutio, pikseliä | 1920 x 1200 |
| Virkistystaajuus, Hz | 60 |
▶ Liitettävyys
| Kuuloke-/mikrofoniyhdistelmäportti | Y |
| USB 3.2 (3.1 sukupolvi 1) A-tyypin porttien määrä | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tyypin porttien määrä | 0 |
▶ Liitännät
| HDMI-porttien lukumäärä | 1 |
| Integroitu muistikortinlukija | Ei |
| Telakointi | Thunderbolt , USB-C |
| Thunderbolt-porttien määrä | 3 |
| USB-C lataava | Kyllä |
| USB-C latausteho max., W | 65 |
| Yhteydet | Audio (3.5mm) , HDMI , Thunderbolt 4 , USB-A |
▶ Mikrofoni
| Kiinteä mikrofoni | Kyllä |
▶ Muisti
| Muistin kellotaajuus, MHz | 7467 |
| Muistipaikat (vapaana) | 0 |
| Sisäinen enimmäismuisti, GB | 32 GB |
| Sisäinen muisti, GB | 32 |
| Sisäinen muisti, MB | 32 GB |
| Sisäisen muistin tyyppi | LPDDR5x |
▶ Näppäimistö
| Erillinen numeronäppäimistö | Ei |
| Näppäimistön asettelu | Nordic (Finland, Sweden, Norway, Denmark) |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
▶ Näytönohjain
| Näytönohjain | Intel Graphics |
| Näytönohjain muisti (dedikoitu) GB | Käyttää keskusmuistia |
| Näytönohjainperhe | Intel Graphics |
▶ Ohjelmisto
| Käyttöjärjestelmä asennettu | Windows 11 Pro |
▶ Paino ja mitat
| Mitat (LxSxK), mm | 313 x 224 x 12.06/17.84 |
| Tuotteen paino, g | 1350 |
▶ Prosessori
| Copilot+PC | Kyllä |
| Intel Hyper Threading | Ei |
| Intel Smart Cache, MB | 12 |
| Intel Turbo Boost, GHz | 4.70 |
| Intel Virtualisointi teknologia | VT-x / VT-d |
| Intel vPro | Ei |
| NPU | Kyllä |
| Pienitehoisten energiatehokkaiden ytimien määrä | 4 |
| Prosessorimalli | Intel Core Ultra 7 355 (Max. 4.70GHz, 12M, 8C) |
| Prosessorin ytimet | 8 |
| Suoritinperhe | Intel Core Ultra 7 |
| Suoritinvalmistaja | Intel |
▶ Suojaus
| Kaapelilukkopaikka | Kyllä |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| TPM-turvapiirin versio | 2.0 |
| Älykortinlukija | Ei |
▶ Tallennusväline
| Kokonaistallennuskapasiteetti, GB | 512 |
| Optinen asema | Ei |
| Tallennuskapasiteetti | 512 GB SSD |
▶ Verkko
| Bluetooth-versio | 5.4 |
| Mobiiliyhteys | Optiona |
| WLAN tyyppi | Intel Wi-Fi 7 BE211, 802.11be |
▶ Ääni
| Sisäänrakennetut kaiuttimet | Kyllä |
▶ Muut
| Tuoteryhmä | KANNETTAVAT TIETOKONEET |
| Valmistaja | LENOVO |
| Valmistajan koodi | 21YY003JMX |
| Linkit: |
PSREF Linkki valmistajan tuotesivulle |
▶KAAPELIT
▶KANNETTAVIEN LAUKUT
▶KANNETTAVIEN LISÄVARUSTEET
▶KIINTOLEVYT
▶KUULOKKEET JA MIKROFONIT
▶NÄPPÄIMISTÖT JA HIIRET
▶NÄYTÖT
▶PALVELUT
▶TAKUU- JA TUKILAAJENNUKSET
▶TELAKOINTIASEMAT
▶VIRTALÄHTEET JA -ADAPTERIT
▶WEBKAMERAT
Hinnat eivät sisällä ALV:a.
Hinnat valuutassa EUR. Hinnat sitoumuksetta.
Näytä tuoterivin selitteet
Piilota tuoterivin selitteet
Varastossa – selitykset